KONST / Litografier / Färglitografi 13878597
nr 1387 8597
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 217/250. Motivet: 65x50cm, yttermått inklusive ram: 90x76cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:56:21
27/3 13:28:07
300 kr
29/3 19:51:22
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks